Dynamo Tbilisi II - Gardabani 15.06.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Dynamo Tbilisi II i Gardabani i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Dynamo Tbilisi II Gardabani - Podwójna szansa - X2.
15/06/2026
Dynamo Tbilisi II
Gardabani
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.06.2026 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Gruzja, Mistrzostwa Gruzji. League 3, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Dynamo Tbilisi II i Gardabani. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 15.06 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Dynamo Tbilisi II i Gardabani poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Dynamo Tbilisi II i Gardabani z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Dynamo Tbilisi II przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Gruzji. League 3 Dynamo Tbilisi II rozegrało 8 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio Dynamo Tbilisi II strzelił 4 goli i stracił 5 goli na mecz, z różnicą bramek -1. Gdy grają u siebie, Dynamo Tbilisi II zazwyczaj zdobywa średnio 42.9 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Dynamo Tbilisi II strzeliły obie drużyny, co stanowi 75% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Dynamo Tbilisi II średnio 42.9 minut.
Gardabani przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Gruzji. League 3 Gardabani rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 26 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -19. Średnio w meczach wyjazdowych Gardabani obie drużyny strzelają około 23.8 bramek. W meczach wyjazdowych Gardabani obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Gardabani potrzebują około 23.8 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Kolmonen
Vasa IFK-Lapuan Virkia
Klubowe Mecze Towarzyski
Arges Pitesti-KF Vllaznia
FK Borac Banja Luka-Achmat
Premier League
Al-Arabi Kuwejt-Al Fahaheel
Mistrzostwa Świata
Brazylia-Japonia
Pro League
Gol Gohar-Chadormalu Ardakan SC
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Dynamo Tbilisi II i Gardabani na turnieju Mistrzostwa Gruzji. League 3 w sezonie
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 8 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II w Mistrzostwa Gruzji. League 3 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Gardabani we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Gardabani w Mistrzostwa Gruzji. League 3 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 10 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 8 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II w Mistrzostwa Gruzji. League 3 zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Gardabani w Mistrzostwa Gruzji. League 3 zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 8 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II w Mistrzostwa Gruzji. League 3 zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Gardabani we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Gardabani in Mistrzostwa Gruzji. League 3 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Dynamo Tbilisi II nie zremisowało
5 / 8 ostatnich meczów w Mistrzostwa Gruzji. League 3 Dynamo Tbilisi II nie zremisował
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Gardabani nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Gruzji. League 3 Gardabani nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Dynamo Tbilisi II nie przegrała
4 / 8 ostatnich meczów w Mistrzostwa Gruzji. League 3 Dynamo Tbilisi II nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 10 ostatnich meczów Dynamo Tbilisi II we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Gardabani we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 10 ostatnich meczów Gardabani w Mistrzostwa Gruzji. League 3 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.06.2026 19:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!